• Školní rok
    • Oblast
    • Kolo
    • Vyhledat
    • Celostátní kolo

    • 2017/2018

      • Lucie Brůzlová
      • 1. místo
      • Spěchej pomalu
      • Celostátní kolo
      • Český jazyk a literatura
    • 2016/2017

      • Magdaléna Hřibová, Kateřina Páralová
      • Pangea
      • Celostátní kolo
      • Matematika
    • 2015/2016

      • Kateřina Hledíková
      • Olympiáda v českém jazyce
      • Celostátní kolo
      • Český jazyk
      • Kateřina Hledíková, Adéla Zábojníková
      • Pangea
      • Celostátní kolo
      • Matematika
    • 2014/2015

      • Kateřina Hledíková, Adéla Zábojníková
      • Pangea
      • Celostátní kolo
      • Matematika
    • Krajské kolo

    • 2016/2017

      • Lucie Koželuhová
      • 3. místo
      • Testování SCIO
      • Krajské kolo
      • Obecné studijní předpoklady
      • Michal Sechovec
      • 2. místo
      • Testování SCIO
      • Krajské kolo
      • Obecné studijní předpoklady
    • 2015/2016

      • Ondřej Nebesař
      • 1. místo
      • Testování SCIO
      • Krajské kolo
      • Matematika
      • Gabriela Malých, Kateřina Páralová, Radim Kundrata, Michal Sechovec
      • 4. místo
      • Dopravní výchova
      • Krajské kolo
      • Dopravní výchova
      • Nikola Svozilová
      • 1. místo
      • Testování SCIO
      • Krajské kolo
      • Matematika
      • Radim Kundrata
      • 3. místo
      • Fyzikální olympiáda
      • Krajské kolo
      • Fyzika
      • Radim Kundrata
      • 10. místo
      • Chemická olympiáda
      • Krajské kolo
      • Chemie
      • Natálie Fojtíková
      • 1. místo
      • Sudoku - 2. stupeň
      • Krajské kolo
      • Matematika
      • Natálie Fojtíková
      • 1. místo
      • Testování SCIO (6. třídy + primy)
      • Krajské kolo
      • Matematika
      • Michaela Gagová
      • 4. místo
      • Sudoku - 2. stupeň
      • Krajské kolo
      • Matematika
      • Nikola Svozilová
      • 5. místo
      • Sudoku - 2. stupeň
      • Krajské kolo
      • Matematika
      • Kateřina Hledíková
      • 1. místo
      • Testování SCIO
      • Krajské kolo
      • Matematika
    • 2014/2015

      • Lucie Brůzlová, Tomáš Hamšík, Magdalena Hřibová, Martin Fiala, Jakub Kuchař, Kamil Rigó
      • 4. místo
      • Zlatý list
      • Krajské kolo
      • Přírodopis
      • Kateřina Hledíková, Kateřina Slavíčková, Klára Vápeníková, Anna Wolfová, Michal Zábojník, Adéla Zábojníková
      • 5. místo
      • Zlatý list
      • Krajské kolo
      • Přírodopis
      • Veronika Hřibová
      • 15. místo
      • Dějepisná olympiáda
      • Krajské kolo
      • Dějepis