• Školní rok
    • Oblast
    • Kolo
    • Vyhledat
    • Okresní kolo

    • 2017/2018

      • Magdaléna Hřibová
      • 5. místo
      • Olympiáda v českém jazyce
      • Okresní kolo
      • Český jazyk a literatura
    • 2016/2017

      • Gabriela Malých
      • 10. místo
      • Chemická olympiáda
      • Okresní kolo
      • Chemie
      • Michael Zábojník
      • 6. místo
      • Matematická olympiáda
      • Okresní kolo
      • Matematika
      • Denisa Šopíková
      • Kniha je kamarád
      • Okresní kolo
      • Český jazyk a literatura, Výtvarná výchova
      • Michaela Hradská
      • 6. místo
      • Fyzikální olympiáda
      • Okresní kolo
      • Fyzika
      • Michaela Hradská
      • 8. místo
      • Olympiáda v českém jazyce
      • Okresní kolo
      • Český jazyk
      • Kateřina Páralová, Miroslav Koudelík
      • 8. místo
      • Víc hlav, víc rozumu
      • Okresní kolo
      • Víc hlav, víc rozumu
      • Šimon Hoffman
      • 4. místo
      • Pythagoriáda
      • Okresní kolo
      • Matematika
      • Magdaléna Hřibová, Michael Zábojník
      • 2. místo
      • Víc hlav, víc rozumu
      • Okresní kolo
      • Víc hlav, víc rozumu
      • Lubor Hubocký, Adéla Hubocká, Žaneta Gabrhelová, Dominika Kramářová, Martin Fiala, Lukáš Chovanec
      • 8. místo
      • Soutěž IZS
      • Okresní kolo
      • Soutěž IZS
      • Gabriela Malých
      • 7. místo
      • Biologická olympiáda
      • Okresní kolo
      • Přírodopis
      • Lukáš Chovanec
      • 8. místo
      • Fyzikální olympiáda
      • Okresní kolo
      • Fyzika
      • Kristýna Štencelová
      • 7. místo
      • Sudoku - 1. stupeň
      • Okresní kolo
      • Matematika
      • Zuzana Bařáková
      • 4. místo
      • Sudoku - 2. stupeň
      • Okresní kolo
      • Matematika
      • Martin Fiala
      • 8. místo
      • Biologická olympiáda
      • Okresní kolo
      • Přírodopis
      • Matěj Kročil
      • 3. místo
      • Olympiáda v anglickém jazyce
      • Okresní kolo
      • Anglický jazyk
      • Natálie Fojtíková
      • 1. místo
      • Sudoku - 2. stupeň
      • Okresní kolo
      • Matematika
      • Kateřina Gavendová
      • 3. místo
      • Zeměpisná olympiáda
      • Okresní kolo
      • Zeměpis
      • Matyáš Chovanec
      • 1. místo ve sprintu
      • Atletická olympiáda
      • Okresní kolo
      • Atletika
      • Chlapci a dívky 4. a 5. ročníku
      • 2. místo
      • Okresní finále ve vybíjené
      • Okresní kolo
      • Vybíjená