• Školní rok
    • Oblast
    • Kolo
    • Vyhledat
    • Okresní kolo

    • 2015/2016

      • Richard Chmela
      • 3. místo
      • Sudoku - 1. stupeň
      • Okresní kolo
      • Matematika
      • Štěpán Frais
      • 4. místo
      • Pythagoriáda - 6. ročník
      • Okresní kolo
      • Matematika
      • Michal Zábojník
      • 9. místo
      • Fyzikální olympiáda
      • Okresní kolo
      • Fyzika
      • Kateřina Hledíková
      • 4. místo
      • Přírodovědný kolokan
      • Okresní kolo
      • Přírodopis
      • Vojtěch Viceník
      • 6. místo
      • Olympiáda v anglickém jazyce
      • Okresní kolo
      • Anglický jazyk
      • Michaela Hradská
      • 7. místo
      • Pythagoriáda - 8. ročník
      • Okresní kolo
      • Matematika
      • Martin Machala
      • 2. místo
      • Soutěž v programování
      • Okresní kolo
      • Informatika
      • Kristýna Štencelová
      • 4. místo
      • Sudoku - 1. stupeň
      • Okresní kolo
      • Matematika
      • Michaela Hradská
      • 5. místo
      • Fyzikální olympiáda
      • Okresní kolo
      • Fyzika
      • Jan Koudelík
      • 3. místo
      • Fyzikální olympiáda
      • Okresní kolo
      • Fyzika
      • Adéla Zábojníková
      • 7. místo
      • Chemická olympiáda
      • Okresní kolo
      • Chemie
      • Jan Koudelík, Michal Zábojník
      • 3. místo
      • Víc hlav, víc rozumu
      • Okresní kolo
      • Víc hlav, víc rozumu
      • Jan Koudelík
      • 5. místo
      • Chemická olympiáda
      • Okresní kolo
      • Chemie
      • Jan Koudelík
      • 8. místo
      • Přírodovědný kolokan
      • Okresní kolo
      • Přírodopis
      • Radim Kundrata
      • 5. místo
      • Přírodovědný kolokan
      • Okresní kolo
      • Přírodopis
      • Adéla Zábojníková
      • 6. místo
      • Olympiáda v českém jazyce
      • Okresní kolo
      • Český jazyk
      • Adéla Zábojníková
      • 5. místo
      • Matematická olympiáda
      • Okresní kolo
      • Matematika
      • Lukáš Chovanec
      • Kniha je kamarád
      • Okresní kolo
      • Český jazyk a literatura, Výtvarná výchova
      • Matyáš Liška
      • 9. místo
      • Zeměpisná olympiáda
      • Okresní kolo
      • Zeměpis
      • Matěj Kročil
      • 7. místo
      • Olympiáda v anglickém jazyce
      • Okresní kolo
      • Anglický jazyk